0552 530 18 98
info@dreminozbek.com

İstanbul Holep Ameliyatı Yapan Hastaneler19.11.2019

İstanbul´da Holep Ameliyatı Yapan doktorumuza Türkiye´nin bir çok ilinde hasta ve hastalar ulaşmaktadır.

Prostat büyümesi tedavisinde yeni bir yöntem olan ve cihazının ülkemizinde çok bulunmadığı bilinen Holep Lazer teknolojili ameliyatlar için en detaylı bilgiyi doktorumuz Prof. Dr. Emin ÖZBEK´den edinebilirsiniz. Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren muayenehanemize ulaşabilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz.

İdrar kesemizin altına yerleşmiş olarak bulunan erkeklerin salgı bezi olan prostat kestane büyüklüğündedir. İçinden idrar yolu geçmekte olan ve büluğ çağından sonra gelişmektedir. 40 - 50 yaşındaki erkeklerin bu yaşlardan sonra prostatın içerisinden geçmekte olan idrar yolunun çevresinde yeni bir doku büyümektedir. Bu da idrar yolunu sıkıştırmaktadır. Bu dokuya adenom denilmektedir. Adenom hastaların asıl prostatını dışa doğru itmekte ve kapsül haline getirmektedir.

Prosatatınızın ise idrar yolunda sıkışıklı getirmesi ve idrar yapmayı zorlaştırması neticesinde idrar kesesi zorlanmakta, kalınlaşmakta ve hassaslaşmaktadır. Prostat büyümesinde en çok zayıf idrar yapma, sık idrara çıkma, gece idrara kalma, kesik idrar yapımı, idrar yaparken bekleme, idrarı tam boşaltamama en çok bilinen şikayetler arasındadır.

Sizlerde daha fazla bilgi almak ve doktorumuza Holep Ameliyatı için danışmak isterseniz bize yazabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızda bulunan formu doldurabilir veyahut numaralarımızdan randevu alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

 • İdrar Kesesi ( Mesane ) Nedir?
  Sidik torbası, mesane, idrar kesesi böbrekten atılmasının ardından idrar kanallarına yani sol veya sağ üreter ile idrar kesesine taşınmaktadır. Kişiler idrara çıkmadan önce idrarı depolayn organımızdır.
 • Koronavirüs Hastalığı Hakkında Bilgiler
  Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin?in Vuhan Eyaleti?nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020?de tanımlanan bir virüstür.
 • Mesane Kanseri Nedir?
  Prof. Dr. Emin ÖZBEK´in kişisel web sitesinde mesane kanseri nedir? nasıl oluşur, tedavi seçenekleri nelerdir gibi bir çok sorunun yanıtını anında bulabilirsiniz.
 • Böbrek Kistleri
  Basit böbrek kistleri böbrekte, genellikle böbreğin dış kısmına doğru uzanan içi sıvı dolu, iyi huylu kistlerdir.
Önemli Uyarı : Web sitemde yayınladığım fotoğraf, video ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
BİZE ULAŞIN
 • İncirli Cad. Zuhurat Baba Mah. Çağ Sok. A Blok No:1 No:5 Kat:3 Daire:5 1.Yıldız Sitesi 8A Bakırköy/İSTANBUL
 • 0552 530 18 98
 • info@dreminozbek.com