0552 530 18 98
info@dreminozbek.com

Holmiyum Lazer ( HOLEP ) Ameliyatı Yapanlar23.3.2020

Holmiyum Lazer ( HOLEP ) Ameliyatı Yapanlar ile ilgili yaptığınız aramalarda rastladığınız doktorumuz Prof. Dr. EMİN ÖZBEK sizlere hizmet vermektedir.

İyi huylu prostat büyümelerinde HOLEP ameliyatı ile idrar kanalına girilmektedir. Bu işlem uygulamasına kapalı yöntem yani endoskopik ameliyat denilmektedir. Halmiyum Lazar yani HOLEP ile yapılan bu ameliyatlar günümüzde oldukça yaygındır. 30 Gr ve üzerinde bulunan prostatlara uygulanabilmektedir. Ayrıca 80 Gr üzerinde olan hastalarımız için diğer ameliyat tekniklerine göre çok daha başarılı sonuçların alınabildiği bir yöntemdir. HoLEP Ameliyatları bu alanda altın standart tedavi olarak anılmaktadır.

İyi huylu prostat büyümelerinde, büyüyen prostat adenomu dokuları bulunmaktadır. Bu dokular ile prostatın dış zonunun arasında bir kapsül yer almaktadır. Bu kapsüllere de cerrahi kapsül denilmektedir. İyi huylu prostat büyümesi durumlarında yapılan bu ameliyatlarda kapsül içinde yer alan prostat adenomunun çıkarılmasıdır. Bu yöntem ile bu işlemlerin ardından idrar torbası içerisine atılan prostatın dokuları, bu yöntem ile ufalanarak, yani küçültülerek vücudun dışarısına çıkarılmaktadır.

Sizlerde merak ettiğiniz her türlü HoLEP yöntemi detayları için çekinmeden bizzat doktorumuz ile görüşebilirsiniz. Doktorumuzun irtibat numaraları şuanda incelemekte olduğunuz web sitemizde yer almaktadır.

Soru ve sorunlarınız için bizi aramaktan çekinmeyin.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Önemli Uyarı : Web sitemde yayınladığım fotoğraf, video ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
BİZE ULAŞIN
  • İncirli Cad. Zuhurat Baba Mah. Çağ Sok. A Blok No:1 No:5 Kat:3 Daire:5 1.Yıldız Sitesi 8A Bakırköy/İSTANBUL
  • 0552 530 18 98
  • info@dreminozbek.com