0552 530 18 98
info@dreminozbek.com

Hadımköy Ürolojik Hastalıklar Doktoru18.10.2019

Hadımköy Ürolojik Hastalıklar Doktoru ile ilgili aramalarınızda İstanbul´da faaliyet gösteren Profesör Doktor Emin Özbek´e anında ulaşabilirsiniz.

Üroloji, erkek ve dişi idrar yolu hastalıkları (böbrekler, üreterler, mesane ve üretra) ile ilgili sağlık hizmetlerinin bir parçasıdır. Üroloji ayrıca erkek üreme organları ile ilgili sorunlarla da ilgilenir (penis, testisler, skrotum, prostat vb.). Üroloji alanında uzmanlaşmış kişilere ürolog adı verilir, ürologlar bu rahatsızlık ve hastalık grubunu teşhis ve tedavi etmek için eğitilmiş sağlık uzmanlarıdır.

Her ne kadar üroloji cerrahi uzmanlık olarak sınıflandırılsa da, karşılaşılan çok çeşitli klinik problemler nedeniyle ürolog tarafından iç hastalıkları, pediatri, jinekoloji ve diğer uzmanlık bilgileri gerekmektedir. Ürolojinin kapsamı geniştir. Bunlar:

– Pediatrik Üroloji
– Ürolojik Onkoloji (kanser)
– Böbrek nakli
– Erkek Kısırlığı
– Calculi (idrar yolu taşları)
– Kadın Ürolojisi (idrar kaçırma ve pelvik çıkış gevşeme bozuklukları)
– Nörouroloji (boşalma bozuklukları, hastaların ürodinamik değerlendirilmesi ve erektil disfonksiyon veya iktidarsızlık)

Daha fazlası için ve ürolojik sorunlarınız için Doktorumuza danışabilir veyahut sitesi üzerinden sorularınızı Prof. Dr. Emin Özbek´e iletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

 • Yenişehir
  Üroloji Hastalıkları Uzmanı Muayenehanesi İstanbul´da sizlere Prof. Dr. Emin ÖZBEK´in iletişim sayfasında göreceğiniz adresinde yer almaktadır.
 • Ataşehir Mimar Sinan
  Ürolojik problem ve hastalıklarınız için detaylı bilgi edinebileceğiniz, bilgi alabileceğiniz ve sorularınızı doktorumuza sorabileceğiniz web sitemize hoşgeldiniz.
 • Ataşehir Mustafa Kemal
  Ataşehir Mustafa Kemal Mahallesi Ürolog Uzmanları aramalarınızda rastladığınız Prof. Dr. Emin ÖZBEK kişisel web sitesinden bir çok bilgiye erişebilirsiniz.
 • Küçükbakkalköy Tecrübeli Üroloji Doktoru
  Küçükbakkalköy Tecrübeli Üroloji Doktoru ile ilgili aramalarınızda rastladığınız Prof. Dr. Emin ÖZBEK´in kişisel web sitesinde bir çok bilgiye erişebilirsiniz.
Önemli Uyarı : Web sitemde yayınladığım fotoğraf, video ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
BİZE ULAŞIN
 • İncirli Cad. Zuhurat Baba Mah. Çağ Sok. A Blok No:1 No:5 Kat:3 Daire:5 1.Yıldız Sitesi 8A Bakırköy/İSTANBUL
 • 0552 530 18 98
 • info@dreminozbek.com